(English) About

درباره ما

 

به پایگاه خبری سایت تایمز خوش آمدید، چراغی از خبرنگاری بی‌طرف و سکویی برای دریابت خبرهای واقعی.

در هسته خود، سایت تایمز وب‌سایت خبری آزاد، مستقل، و غیرسیاسی است. مأموریت ما ارایه مجموعه از گزارش ها و اطلاعات مشمول: گزارش‌ها، مصاحبه‌های منحصر به فرد، ویژه‌نامه‌ها، به‌روزرسانی‌های اقتصادی، ورزشی، گزارش های بهداشتی، روان‌شناسی، و بخش‌های آموزشی مختلف است.

نهاد ماه ما از سوی شیرشاه نوابی، خبرنگار جنگ با تجربه ۱۵ ساله، و انیس رحمان شینواری، یک روزنامه‌نگار متعهد که در جنوب افغانستان خدمت کرده و بیش از ۱۶ سال با رسانه ها گونه گون همکار بود ایجاد گردیده است. با توجه به وضعیت امنیتی آشفته در افغانستان، هویت سایر اعضای تیم را محرم نگه میداریم. اما ما با افتخار بسیار اعلام می کنیم که هر عضو تیم کاری سایت تایمز فارغ ‌التحصیل برجسته از دانشکده‌های خبرنگاری معتبر ، دولتی و خصوصی هستند.

تعهد ما فقط ارایه ی خبرها و گزارش نیست بلکه حفظ بالاترین معیارهای خبرنگاری است که بتواند عطش شما برای دستیابی به اطلاعات معتبر را برطرف کند. ما به توازن، دقت، عدالت، و بی‌طرفی اعتقاد داریم. این تربیون به دنبال بازتاب و نشر اطلاعاتی است که میتواند بر زنده گی شما تاثیر گذار باشد، این اطلاعات چه  مثبت باشد و چه منفی ما به دنبال بازتاب همه جوانبی یک گزارش خواهیم بود که بر زنده گی تان تاثیر میگذارد.

 

این بستر اطلاع رسای دیجیتال ما محدود به ارایه اطلاعات به روز رسیده متنی نیست؛ سایت تایمز  همچنین مرکزی برای ارایه گزارش تصویری است و به عنوان یک وب‌سایت چندرسانه‌ای عمل می‌کند. رویکرد ما همیشه بی‌طرف است و ما به گزارش دهی از رویدادهای جهانی هستیم و به جنبه های تاریک هر رویداد می‌پردازیم، در واقع سایت تایمز به عنوان چشمان و گوش‌های بیدار برای مخاطبان ما عمل میکند و اطلاعات را به گونه سریع و به موقع برای تان بازتاب میدهد.

ما فراتر از یک وب‌سایت خبری هستیم؛ که به شکل ۲۴/۷ در سراسر پلتفرم‌ها و شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کنیم، سایت تایمز به دنبال روایت های ناگفته است که شما آن دنبال آن میگردید. ما به تغییر اعتقاد داریم، باورمند هستیم که بودن در کنار ما سبب بلند بردن خرد و آگاهی شما در قبال رویدادهای جاری افغانستان، منطقه و جهان می شود

در حال حاضر سایت تایمز به سه زبان مشمول: فارسی، پشتو و انگلیس نشرات دارد و شما میتوانید با استفاده از لنک www.sighttimes.com  با وبسایت خبری ما بپیوندید.

مخاطبان ما با ارزش‌های ما هم‌آهنگ هستند، از این که شما سایت تایمز را برگزیدید ما این گزینش تان را می ستایم و کوشش داریم تا اعتما تان خدشه دار نشود.